Platforma PrestaShop

Co przemawia za tym, aby założyć swój sklep internetowy na platformie prestashop?

Platforma prestashop umożliwia pełen dostęp do kodu Twojej platformy sprzedażowej. Oznacza to, że daje możliwość swobodnego wprowadzania modyfikacji zarówno od strony wizualnej, jak też w funkcjonalnościach. Platforma prestashop zapewnia ramy dla Twojego sklepu online, które możesz bez problemu dopasować do Twoich potrzeb.

Nieskomplikowana obsługa platformy prestashop

Opracowywane przez przeszło 11 lat funkcjonowania platformy prestashop na rynku narzędzia do zarządzania są bardzo intuicyjne w korzystaniu i nie powinny powodować trudności nawet nieznającemu platformy sprzedającemu. A kiedy platforma sprzedażowa zacznie się rozwijać, także panel administracyjny będzie można dopasowywać do potrzeb dzięki otwartemu kodowi. Otwarty kod to także niższe koszty związane z zatrudnieniem programisty prestashop, który będzie dodatkowym wsparciem przy tworzeniu sklepu internetowego. Profesjonalny programista PrestaShop to na pewno jeden z ważnych elementów przy rozwoju Twojego sklepu internetowego.

Wysoka wydajność platformy prestashop


Już najprostsza odsłona platformy prestashop zawiera wiele potrzebnych opcji nieobecnych na innych tego typu platformach handlu internetowego. Rozszerzona, przy użyciu niezliczonych istniejących modułów, platforma prestashop oferuje jeszcze większe możliwości. Wraz z dobrze dopasowanym hostingiem platforma prestashop daje bezpieczną i wydajną stronę sprzedażową.